Sprawdzona firma oferująca Kruszywo w miejscowości Koło

Wolne tematy - piszemy o wszystkim.
krzysiekwolski
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:25

Sprawdzona firma oferująca Kruszywo w miejscowości Koło

Postautor: krzysiekwolski » 29 wrz 2016, 11:32

Witam. Szukam rzetelnej firmy z okolicy miejscowości Koło, która sprzedaje kruszywo budowlane. Czy ktoś z was ma może namiary na uczciwego dostawcę żwiru budowlanego. Od sąsiada nasłuchałem się wielu rzeczy, jak żwirownie oszukują na kruszywie. Dostarczają kruszywo kiepskiej jakości, którego jest znacznie mniej niż zostało zakupione. Mój kolega potrzebował wg wyliczeń sześćdziesiąt ton żwiru budowlanego - czyli 3 samochody dostawcze. Po dostawie, jak wysypał i rozwiózł kruszywo - okazało się iż kruszywa było około 40 ton. Więc rozbieżność była spora i był zmuszony zapłacić za kolejny transport.

podobne tematy:
tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:00

Dobra firma oferująca Kruszywo w miejscowości Koło

Postautor: tomaszkisiel » 29 wrz 2016, 11:42

Witaj. Nie każda firma oszukuje. Lecz masz rację, że jest dużo osób, które tak starają się ekstra dorobić. Zwłaszcza, iż klient nie jest wstanie sprawdzić faktycznej wagi dostarczanego żwiru budowlanego na działkę. Ja korzystałem z usług tej firmy http://wis-kruszywa.pl . Jest to mała żwirownia w pobliżu miejscowości Koło. Towar mają dość dobry i odbiorcy na niego nie narzekają. U mnie przywiezione kruszywo z tej żwirowni wystarczyło na wyrównanie drogi dojazdowej do działki. Zakupiłem osiemdziesiąt ton, które wg mych kalkulacji było potrzebnych na utwardzenie drogi. Przyjechały cztery wywrotki i materiału było chyba nawet trochę więcej niż potrzeba. Więc na pewno ta żwirownia Wis Kruszywa z Koła nie robi wałków na jego wadze.

podobne tematy:

Wróć do „Free style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość