Czy warto robić unikalny opis dla firmy na tego rodzaju portalach?

Wolne tematy - piszemy o wszystkim.
krzysiekwolski

Czy warto robić unikalny opis dla firmy na tego rodzaju portalach?

Postautor: krzysiekwolski » 31 maja 2016, 10:20

Dzień dobry, ostatnio zająłem się pozycjonowaniem swojej witryny w wyszukiwarkach internetowych. Jako niedoświadczony seowiec mam wiele pytań i wątpliwości. Pierwsze pytanie to skąd pozyskiwać odnośniki do pozycjonowanej strony www. Wiem, iż w Internecie jest dużo poradników, lecz nie wiele jest tam konkretów. Druga kwestia to w jaki sposób sprawdzić czy odnośnik jest dobry czy nie? Oraz ostanie pytanie, czy dodając wpis do takiego rodzaju stron http://polecamspeca.pl/naprawa-rtv-i-dvd warto tworzyć unikalne teksty? Sporo mi z tym czasu schodzi aby zredagować do każdego portalu nowy opis, więc stwierdziłem że będę dawał wszędzie ten sam. Nie wiem czy dobrze robię?

podobne tematy:
lukaszgos

Czy warto przygotowywać unikalny opis dla firmy na tego rodzaju stronach?

Postautor: lukaszgos » 31 maja 2016, 10:24

Cześć. Każdy z nas musiał od czegoś zacząć, dlatego postaram ci pomóc. Po pierwsze nikt nie poda ci listy stron, gdzie jesteś w stanie dodać swój link. Taka lista po miesiącu nie ma już mocy i szkoda czasu na dodawanie linków. Linki możesz pozyskiwać z rozmaitego rodzaju forów, darmowych serwisów blogowych i innych stron, które umożliwiają stworzenia profilu. Wartościowy odnośnik to ten, który ciężko pozyskać. Jeśli widzisz bardzo dużo linków do innych witryn to takie miejsce należy odpuścić. Jak chodzi o tworzenie niepowtarzalnych tekstów to warto na to poświęcić swój czas. Tego rodzaju linki szybciej się indeksują w wyszukiwarce internetowej.