Czy warto umieścić reklamę na takiej stronie?

Wolne tematy - piszemy o wszystkim.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Czy warto umieścić reklamę na takiej stronie?

Postautor: lukaszgos » 19 maja 2016, 12:11

Cześć, jestem krawcem z długoletnim doświadczeniem. Zaczynałem jeszcze działalność za czasów komuny. Obecnie interes kręci się o wiele słabiej. Nie znam się za bardzo na Internecie. Ale mam możliwość za darmo umieścić reklamę na takiej stronie https://bipgov.pl/2022/06/17/gdzie-nabyc-wyjatkowe-panele-szklane-warszawa-tak-aby-dobrze-pasowaly-w-naszym-domu i nie wiem czy w ogóle da mi to korzyści. Reklama niby jest za darmo, ale jaką korzyść ja będę z tego czerpał? Jak to w ogóle działa?

podobne tematy:
adamniczyj
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:47

Czy warto umieścić wizytówkę swojej firmy na takim portalu?

Postautor: adamniczyj » 19 maja 2016, 12:39

Witaj, jak możesz gdziekolwiek dać za friko reklamę to się nawet nie zastanawiaj. Przecież reklama jest dźwignią handlu. Bez promocji firmy nie pozyskasz nowych klientów. Zdaję sobie sprawę, że pamiętasz jeszcze czasy komuny, ale obecnie jest całkiem inaczej. Sprawdź ile na tym portalu masz zakładów krawieckich. Przecież ludzie szukają teraz praktycznie w Internecie. Jak Cię tam nie ma to nie zarobisz. Inne firmy przejmują twoich przyszłych klientów. Więc nie wahaj się dłużej i dodaj tam swoją reklamę. Tylko zyskasz.

podobne tematy:

Wróć do „Free style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości