Zarabianie na rynku Forex - 4MFX indicator - czy przydatny

Wolne tematy - piszemy o wszystkim.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Zarabianie na rynku Forex - 4MFX indicator - czy przydatny

Postautor: lukaszgos » 02 lis 2017, 9:34

Witam wszystkich. Od dłuższego okresu zajmuję się rynkami walutowymi i inwestycjami na rynku Forex. Inwestuje na nich od kilku lat. Nie jestem jakimś zamożnym inwestorem, natomiast przez lata nabyłem pewną wiedzę, która daj mi zarabiać na rynku Forex. Początki inwestowania nie były łatwe. Zazwyczaj traciłem na transakcjach walutowych niż zyskiwałem. Podczas tych lat nauczyłem się poprawne odczytywać wykresy i poprzez to moje inwestycje przynosiły minimalny dochód. Kłopotem było właściwe i szybkie zdiagnozowanie przyszłego trendu i dochodowej pary walut, którą trzeba obstawić. Nie wystarczy obserwować kilku par walutowych. Do odpowiedniej diagnozy konieczna jest szersza analiza. Tego typu dla człowieka jest czasochłonna i nierzadko przegapiłem odpowiedni moment wejścia na rynek Forex. Dlatego zacząłem szukać rozwiązań, które pomogą mi to zautomatyzować. Przetestowałem ich kilka, lecz najskuteczniejszy zestaw narzędzi oferuje na rynku Europejskim spółka 4M International , która specjalizuje się w dostarczaniu skryptów MQL 4 i nie tylko, które znacznie ułatwią obstawianie na rynku Forex. Ich oferta jest ukierunkowana na dwie grupy produktów. Do pierwszej z nich należą skrypty MQL 4: Indicatory oraz roboty na platformę Meta Trader 4. Następny rodzaj produktów to różnego typu subskrypcję do narzędzi, które w dużym stopniu pomagają w trafnym obstawieniu transakcji na rynku Forex. Najlepsze z nich to 4M Analytics, które obrazuje siły 8 najważniejszych walut, a także moment wejścia i wyjścia z rynku Forex. Używając je, zawsze mamy wiedzę kiedy można wykonać dobrą i dochodową transakcję na rynku Forex. To co mi zajęło wiele lat testów jest dzisiaj dostępne dla każdego. Wykorzystując te narzędzia wykonywane przeze mnie są o wiele bardziej dochodowe. Czemu tak jest? Nie muszę już samodzielnie wykonywać analizy 28 wykresów i zastanawiać się, jaka waluta będzie szła do góry, a która spadała. 4M Analytics wykonuje to za mnie. A co najistotniejsze, wyliczenia przeprowadza komputer, który nie posiada emocji. Poprzez to wyliczenia są pozbawione dozy emocji i jeszcze bardziej zyskowne. Również w przypadku komputera eliminowane są błędy rachunkowe, które człowiek popełnia podczas skomplikowanych rachunków. Zwłaszcza jeśli dokonuje pod presją czasu i emocji. Dlatego jak najbardziej polecam przetestować te rozwiązania. Sam zdecydujesz czy 4M Analytics będzie dla ciebie pomocny i przyniesie ci zysk.

Wróć do „Free style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość