Koncepcja na zabawe integracyjna dla korporacji

Wolne tematy - piszemy o wszystkim.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Koncepcja na zabawe integracyjna dla korporacji

Postautor: lukaszgos » 12 wrz 2017, 10:31

Witam, od dłuższego okresu pracuje w średniej wielkości firmie. I musiał przyjść ten czas, iż zostałem poproszony, aby przygotować plan imprezy integracyjnej dla firmy. Poszperałem nieco w Internecie i przyznam, że jest dużo możliwości takich zabaw. Na samym początku zwróciłem uwagę, iż na wszystkich stronach internetowych kładą duży nacisk na ważność dogodnego przewozu osób. Podpowiadają aby dokonać wynajem busa, gdyż ten rodzaj transportu jest o wiele bardziej wygodny niż zwykły autobus. Zastanawiając się nad tym, doszedłem do konkluzji iż przewóz osób busem z Warszawy do miejsca zorganizowania zabawy integracyjnej to niezły pomysł. Idąc tym tropem wpisałem w wyszukiwarkę wynajem busów Warszawa i pod sloganem wynajem busa Warszawa http://mtbus.pl była ta strona internetowa. Posiadają wypasionego busa firmy Mercedes. Zdjęcia poniżej Obrazek i myślę, że taki transport przypadnie kolegą do gustu. Mam tylko wątpliwość czy wynajem busa i przewóz nim osób nie będzie o wiele kosztowniejszy od wynajmu autobusa? Lecz z innej strony nie dojedziemy autobusem do centrum miasta. Więc wybór busa do przewozu osób Warszawa - Łódź jest jak najbardziej uzasadniony. Rozmyślałem również o pociągu. Lecz trasa Warszawa - Gdańsk jest jeszcze do przejechania, a co potem? Wynająć bus na miejscu?

Druga kwestia to nocleg. Czy warto zarezerwować nocleg w samy centrum miasta, a może na jego obrzeżach. Hotele w centrum są droższe i przeważnie mają skromniejsze zaplecze. Jakie są wasze odczucia w tej kwestii. Natomiast jak wybierzemy spanie poza miastem to znowu pojawia się wynajem wynajem busa i przewóz osób - więc mamy następne koszty?

Wróć do „Free style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości