Strona 1 z 1

Której firmy alarm wybrać do domu?

: 16 maja 2016, 14:07
autor: tomaszkisiel
Dzień dobry, właśnie wykańczam swój dom i stanąłem przed dylematem zakupu odpowiedniego systemu alarmowego do budynku mieszkalnego. Trochę przeczytałem tutaj http://trans-sat.pl o systemach alarmowych i z tego co widzę to większość firm montuje urządzenia marki Satel. Czy warto rozważać jakiś innych producentów sprzętu. Kolejne pytanie to jakie czujki wybrać do domu?

podobne tematy:

Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

: 18 maja 2016, 7:21
autor: tomaszkowal
Witaj, nie bez powodu duża liczba monterów wybiera Satela. Po pierwsze ich urządzenia są najmniej zawodne z dostępnych na rynku. Drugi czynnik to bardzo obszerna liczba urządzeń, które tworzą system alarmowy. Trzeci czynnik to dobrej jakości centrale i dość dobrej jakości czujki.

podobne tematy:

Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

: 18 maja 2016, 8:45
autor: mariuszbyk
Ja mam też zamontowany Satel. Nie mogę na niego narzekać. Pracuje bez szwanku od wielu lat. Mam kilkanaście czujek w domu i podział na pięć stref - bardzo dobra sprawa dzięki której jestem w stanie uzbroić alarm w wybranych obszarach domu. Jak mogę coś doradzić to warto dać kurtyny w otworach okiennych i dodatkowo czujki dualne w każdym z pomieszczeń. W lecie kurtyny dają często fałszywe alarmy. Wtedy wystarczy jak nas nie ma za zbroić zwykłe czujki i po kłopocie.

podobne tematy: