Której firmy alarm wybrać do domu?

Wolne tematy - piszemy o wszystkim.
tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:00

Której firmy alarm wybrać do domu?

Postautor: tomaszkisiel » 16 maja 2016, 14:07

Dzień dobry, właśnie wykańczam swój dom i stanąłem przed dylematem zakupu odpowiedniego systemu alarmowego do budynku mieszkalnego. Trochę przeczytałem tutaj http://trans-sat.pl o systemach alarmowych i z tego co widzę to większość firm montuje urządzenia marki Satel. Czy warto rozważać jakiś innych producentów sprzętu. Kolejne pytanie to jakie czujki wybrać do domu?

podobne tematy:
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

Postautor: tomaszkowal » 18 maja 2016, 7:21

Witaj, nie bez powodu duża liczba monterów wybiera Satela. Po pierwsze ich urządzenia są najmniej zawodne z dostępnych na rynku. Drugi czynnik to bardzo obszerna liczba urządzeń, które tworzą system alarmowy. Trzeci czynnik to dobrej jakości centrale i dość dobrej jakości czujki.

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

Postautor: mariuszbyk » 18 maja 2016, 8:45

Ja mam też zamontowany Satel. Nie mogę na niego narzekać. Pracuje bez szwanku od wielu lat. Mam kilkanaście czujek w domu i podział na pięć stref - bardzo dobra sprawa dzięki której jestem w stanie uzbroić alarm w wybranych obszarach domu. Jak mogę coś doradzić to warto dać kurtyny w otworach okiennych i dodatkowo czujki dualne w każdym z pomieszczeń. W lecie kurtyny dają często fałszywe alarmy. Wtedy wystarczy jak nas nie ma za zbroić zwykłe czujki i po kłopocie.

podobne tematy:

Wróć do „Free style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość