Wideodomofony - który kupić?

Wolne tematy - piszemy o wszystkim.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Wideodomofony - który kupić?

Postautor: tomaszkowal » 28 paź 2016, 12:29

Hej. W krótkim czasie muszę kupić domofon, jaki umieszczę w swoim nowym domu. Ciągle zastanawiam się niemniej jednak czy postawić na szablonowy domofon czy prawidłowiej zakupić wideodomofon. Nie chcę zbędnie wydawać pieniędzy, jakkolwiek jednocześnie zależy mi na zachowaniu bezpieczeństwa. Mam dwójkę maluchów, jakie nieraz podwyższają domofon oraz wpuszczają gości, właśnie dlatego bodajże porządniej by było gdyby widziały kto dzwoni - chodzi o coś jak wideodomofony https://biozamrazarki.pl/?p=158 ? Nie jestem niemniej jednak pewny czy to ma sens. Proszę o pomoc osoby mające takie wideodomofony.

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Wideodomofony - który wybrać?

Postautor: mariuszbyk » 28 paź 2016, 12:38

Cześć. Niedawno sama stałam przed wyborem kupna domofonu oraz też nie wiedziałam co zakupić. Zdecydowaliśmy jednak wspólnie z mężem, że wideodomofon jest o wiele korzystniejszy. Po pierwsze takie urządzenia nie kosztują sporo więcej aniżeli normalne domofony, a jakkolwiek porządniej dołożyć parę groszy do czegoś co ma służyć nam przez dużo lat. Dla nas najważniejsze jest, że spostrzegamy kto dzwoni, wobec tego dzieci są w pełni bezpieczne. Poszukaj wyśmienitego i porządnego modelu, a nie musisz żałować swojego wyboru.

podobne tematy:

Wróć do „Free style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości