Wyspy handlowe - ktoś tam pracuje?

Wolne tematy - piszemy o wszystkim.
marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Wyspy handlowe - ktoś tam pracuje?

Postautor: marekwirazka » 28 paź 2016, 9:54

Dzień dobry. Zastanawiam się od pewnego czasu nad zmianą miejsca pracy. Otrzymałam niedawno propozycję, jaka dotyczy pracy w galerii, a dokładniej chodzi o te https://specprodent.pl/index.php/2022/08/16/kurs-miesnie-dna-miednicy-przez-siec-on-line-czy-warto-sie-na-niego-zarejestrowac/ . Sama nie wiem czy się zdecydować, ponieważ zastanawiam się czy to odpowiednie miejsce dla mnie. Lubię poznawać oryginalnych ludzi oraz oferować im dany towar. Posiadam także znaczące doświadczenie w tej dyscyplinie. Jednakże wyspa to nie to samo co przeciętny sklep. Zastanawiam się, w następstwie tego czy wytrwam tyle w jednym miejscu. Proszę pilnie o odzew.

podobne tematy:
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Wyspy handlowe - ktoś tam pracuje?

Postautor: lukaszgos » 28 paź 2016, 10:06

Cześć. Praca na wyspie handlowej nieomalże nie różni się od tej w sklepach. Rzeczywiście masz mniej miejsca, wobec tego siedzisz czy też stoisz, jednakowoż możesz też urwać się na przerwę oraz rozprostować nogi. Nie jest to, wobec tego niezwykle męczące. Oprócz tego nie musisz biegać po całym sklepie oraz odwieszać ciuchów oraz sprzątać pełnego bałaganu. Do dyspozycji masz najczęściej parę gablotek, które z łatwością ogarniesz. Jeśli ubóstwiasz ludzi to prawidłowo ponieważ w większości wypadków koło wyspy przechodzi w ciągu dnia niesłychanie sporo osób. Osobiście pracuje na wyspie oraz nie narzekam. Pozdrawiam

podobne tematy:

Wróć do „Free style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość