Czy tego typu biznes ma szansę na powodzenie?

Wolne tematy - piszemy o wszystkim.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy tego typu biznes ma szansę na powodzenie?

Postautor: tomaszkowal » 16 wrz 2016, 11:34

Witajcie. Dumam nad stworzeniem nowej firmy, która zajmowała by się montażem dźwigów towarowych. Mam odpowiednie doświadczenie w tej branży. Niegdyś nawet pracowałem w firmach o takim samym profilu działalności: https://e-position.pl/2021/12/09/gdzie-kupic-wydajny-i-popularny-elektryczny-stol-rehabilitacyjny-jak-dobrac-taki-sklep , które z dobrym rezultatem realizowały montaże wind towarowych na rodzimym rynku. Natomiast od tamtego okresu minęło już dużo czasu i nie wiem jakie jest zapotrzebowanie na tego typu usługi w naszym kraju. Czy ktoś z was ma może doświadczenie w tej branży i miałby ochotę podzielić się wiedzą na ten temat. Będę zobowiązany za wszelkie rady i sugestie.

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Czy tego rodzaju biznes ma szansę na powodzenie?

Postautor: mariuszbyk » 16 wrz 2016, 11:59

Cześć. W mojej opinii zabierasz się niewłaściwie do planowania działalności gospodarczej. Praca w firmie, która montuje dźwigi towarowe to nieco za mało żeby na tej podstawie otwierać własną działalność związaną z montażem takich urządzeń. Trzeba na początku przygotować poprawny biznes plan, który będzie bazował na realnych założeniach. Powinieneś ustalić popyt na dźwigi towarowe oraz jak twoja firma jest w stanie przyciągnąć klientów do swojej oferty. Pamiętaj, że większość firm w tej branży posiada stałych klientów, którzy zamawiają konserwację wcześniej zamontowanych urządzeń. Kolejna kwestia to sposób reklamy swoich usług i sposób na pozyskanie kontrahentów. Dźwigi towarowe nie należą do tanich i będzie niełatwo przekonać kontrahentów do nowo powstałej firmy.

podobne tematy:

Wróć do „Free style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości