Czy będę w stanie samodzielnie wypromować stronę na frazę meble pracownicze?

Wolne tematy - piszemy o wszystkim.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy będę w stanie samodzielnie wypromować stronę na frazę meble pracownicze?

Postautor: tomaszkowal » 08 lip 2016, 11:42

Dzień dobry, zastanawiam się nad wypozycjonowaniem swojej strony w Internecie. Prowadzę średniej wielkości sklep z meblami i zastanawiam się nad sprzedażą mebli w Internecie. Na starcie pragnę być wysoko na frazę meble pracownicze , które obecnie najlepiej mi schodzą w sklepie. Poczytałem o pozycjonowaniu strony i z tego co przeczytałem nie jest to trudne. Powinno się budować linki do domeny ze stroną i czekać na wyniki. Natomiast intryguje mnie jeden fakt, jak to jest że ja będę wysoko a inni nie. Przecież wg tego to każdy powinien być na pierwszej stronie. I najważniejsze czy uda mi się samodzielnie taką frazę wypozycjonować?

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Czy jestem w stanie samemu wypozycjonować stronę na frazę meble pracownicze?

Postautor: mariuszbyk » 08 lip 2016, 11:52

Dzień dobry. Posiadasz bardzo optymistyczne podejście do sprawy związanej z promowaniem strony internetowej. Aby było to takie banalne: pozyskujemy linki i pozycjonowana strona jest na szczycie wyników na hasło meble pracownicze. Faktem jest, że posiadasz poprawnie zbudowaną stronę WWW. Również prezentowane na stronie meble pracownicze są wysokiej jakości: Obrazek . Ale to za mało żeby wypozycjonować stronę w wyszukiwarce. Wyłącznie linkowania strony to tylko początek działań. Trzeba wiedzieć jakiego rodzaju linki pozyskać do pozycjonowanej domeny oraz w jakich proporcjach. Też istotne jest nasycenie linków pozycjonowaną frazą. Dasz go za dużo, strona dostanie filtra. Zbudujesz ich za mało - pozycje będą niskie. Też musisz pomyśleć o ich indeksowaniu. Samo utworzenie linku to za mało. Istotne jest to aby znalazły go roboty wyszukiwarek.

podobne tematy:

Wróć do „Free style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości