Strona 1 z 1

Sprawdzony dekarz - ktoś zna?

: 09 maja 2016, 14:47
autor: tomaszkowal
Cześć. Poszukuje rzetelnej brygady dekarzy z okolic Opola. Czy ktoś ma namiary na sprawdzonych dekarzy. Chcę położyć blacho dachówkę w domu jednorodzinnym. Chciałbym kogoś rzetelnego i w miarę normalnych pieniądzach.

podobne tematy:

Sprawdzony dekarz - ktoś zna?

: 09 maja 2016, 14:58
autor: mariuszbyk
Siemanko. U nas pokrycie dachowe wykonywała ta brygada dekarska: http://polecamspeca.pl/dekarz/opole . Są dość tani i bardzo sumienni. U mnie zrobili bez żadnych kłopotów więźbę dachową i dachówkę ceramiczną. Cała robota trwała mniej więcej 10 dni. Bez problemów i stresów.

podobne tematy:

Sprawdzony dekarz - ktoś zna?

: 09 maja 2016, 15:31
autor: marekwirazka
Cześć, też dołączę się do rozmowy. Fachowca już posiadam. Interesuje mnie kwestia, czy lepiej położyć blacho dachówkę. Dużo ludzi uważa, iż to lepsze rozwiązanie niż dachówka ceramiczna. Co uważacie na temat tego rozwiązania?

podobne tematy:

Sprawdzony dekarz - ktoś zna?

: 09 maja 2016, 15:43
autor: lukaszgos
To zależy. Dachówka ceramiczna ma swoje mocne strony i minusy. Po pierwsze jest o wiele cięższa od blacho dachówki i nie należy jej układać na terenach podmokłych. Po drugie zużyjesz więcej więźby, więc koszty prac dekarskich wzrosną. A teraz zalety. Po pierwsze lepiej wycisza, ma lepsze właściwości termiczne. Więc jak sam widzisz, jak to wygląda. Jeśli możesz to wybierz dachówkę ceramiczną.

podobne tematy: