Potrzebuje autoryzowanego serwisu AGD w mieście

Wolne tematy - piszemy o wszystkim.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Potrzebuje autoryzowanego serwisu AGD w mieście

Postautor: tomaszkowal » 31 maja 2016, 9:58

Cześć, poszukuje autoryzowanego serwisu AGD w okolicach Krakowa. Mam kłopot z moją pralką, która od jakiegoś czasu nie działa prawidłowo. Wybieram program, który ma prać około 60 minut. Sprzęt zaczyna pracować a po niedługim czasie pojawiają się różne błędy na wyświetlaczu. Podejrzewał, iż mógł ulec awarii programator w pralce. Stąd moje pytanie o sprawdzonych fachowców z mego miasta.

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Poszukuje sprawdzonego serwisu AGD w mieście

Postautor: mariuszbyk » 31 maja 2016, 10:04

Cześć, czy brałeś pod uwagę firmy z tej witryny: http://polecamspeca.pl/naprawa-agd ? Jest tam bardzo wiele firm, które oferują naprawę sprzętu AGD. Ciężko jest podać konkretne namiary na fachowca. Każda z firm specjalizuje się w pralkach danych producentów. Ten, który dobrze serwisuje pralki LG, może już gorzej wypaść przy urządzeniach innej firmy. Dlatego zostaje tylko skontaktować się z serwisami AGD. Sprawdzić, która posiada certyfikaty dla sprzętu Twojej firmy i oddać do nich pralkę.

podobne tematy:
marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Poszukuje rzetelnego serwisu AGD w mieście

Postautor: marekwirazka » 31 maja 2016, 10:09

Cześć, jak oglądałeś serial Usterka w TVN to wiesz o czym mówię. Dobry serwis to nie zawsze ten drogi. Jest wielu serwisantów, którzy wykonują dobrą robotę za niewielkie pieniądze. Poczytaj najlepiej opinie w wyszukiwarce na temat serwisów z twojego miasta.

podobne tematy:

Wróć do „Free style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość