Poszukiwany sprawdzony ślusarz do bramy wjazdowej

Wolne tematy - piszemy o wszystkim.
adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 7:25

Poszukiwany sprawdzony ślusarz do bramy wjazdowej

Postautor: adampiszczek » 24 maja 2016, 13:51

Cześć, posiadam bramę wjazdową na posesję. Została ona zamontowana jakiś czas temu i wszystko działało w porządku. Dopiero po paru latach się ona obniżyła i zaczęły pojawiać się kłopoty z jej otwieraniem. Miałem już jedną ekipę ślusarzy. Coś pokręcili, nasmarowali i zainkasowali kasę. Brama funkcjonowała dobrze przez kilka miesięcy i problem znowu się pojawił. Obecnie znów jestem na etapie szukania balustrady szklane Warszawa. Czy ktoś miał do czynienia z ślusarzami z tego portalu www?

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Poszukiwany dobry ślusarz do bramy wjazdowej

Postautor: mariuszbyk » 24 maja 2016, 13:54

Witaj, posiadałem podobny kłopot z bramą wjazdową. Nie chcę Cię dołować, ale naprawa jej nie jest taka prosta. Jeżeli poprzedni ślusarze ją niewłaściwie zamontowali to będziesz zmuszony jeszcze raz od początku zrobić. Inna kwestia to właściwa wysokość wózków, po których skrzydło bramy się porusza. Brama powinna posiadać zapas luzu od podłoża. Około dziesięć cm wystarczy w zupełności. Jeżeli te rzeczy będą poprawnie zrobione to nie będzie problemów z funkcjonowaniem bramy przez wiele lat. Jak chodzi o ślusarzy z tej strony to nie pomogę.

podobne tematy:

Wróć do „Free style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości