Strona 1 z 1

Rzetelny dentysta ze sprzętem z Radomia

: 23 maja 2016, 10:07
autor: tomaszkowal
Witajcie, poszukuje dobrego stomatologa w Radomiu. Poprzedni stomatolog jak leczył mi zęba to umieścił kawałek ułamanego wiertła w zębie. Rzecz jasna po niedługim okresie ząb dał o sobie znać. Z tego co czytałem w Internecie, można to usunąć za pomocą mikroskopu. Czy ktoś orientuje się, który stomatolog wykonuje takie rzeczy w mieście? Nie chce wyrywać zęba i wstawiać implanta w jego miejsce. Jak wiadomo są to spore koszty i o wiele większy ból i czas leczenia.

podobne tematy:

Dobry stomatolog ze sprzętem w Radomiu

: 23 maja 2016, 11:03
autor: tomaszkisiel
Cześć, z tego co opisujesz to posiadasz duży kłopot. Jest taka klinika, która posiada dobrych stomatologów: http://danuta-majewska.pl/stomatolog-dentysta-radom . Możesz tam zadzwonić, lecz nie mam pojęcia czy używają taki sprzęt. Po raz pierwszy się z czymś takim spotykam, a leczyłem już dużo zębów. Posiadam też już trzy implanty i nigdy nie miałem takich problemów jak ty. Życzę powodzenia, bo mam świadomość co to bolące zęby. Trzymaj się.

podobne tematy:

Dobry dentysta ze sprzętem w Radomiu

: 23 maja 2016, 11:06
autor: adampiszczek
Cześć. To ten partacz nie wiedział, że mu się wiertło ułamało. Zostawił go w zębie i założył plombę? Jak tak, to powinieneś zrobić mu sprawę w sądzie.

podobne tematy:

Sprawdzony stomatolog z doświadczeniem w Radomiu

: 23 maja 2016, 11:09
autor: tomaszkowal
Witaj. Dokładnie jest tak jak piszesz. Dopiero u nowego stomatologa zostałem poinformowany o tym zdarzeniu. Nie ma co pisać na temat tamtego człowieka. Partacz jakich mało.

podobne tematy: